Serwer włączony

"It's been 3000 years..."

Miejsce dla nowych użytkowników do przedstawienia się. Napisz o sobie kilka zdań w tym dziale!
Awatar użytkownika
TheDragonBun

"It's been 3000 years..."

Post autor: TheDragonBun »

Cześć wszystkim jeszcze aktywnym,

Jestem Bunny, kiedyś figurowałam pod nickiem Seven lub 7WhiteTails/SevenWhiteTails. Minęło bardzo dużo czasu odkąd dane mi było uczestniczyć w tym nostalgicznym i pierwszym moim MMO RPG jakim jest IT. Wiele się zmieniło jak widzę, heh, ostatnie 12 lat szybko zleciało... Dziś chylę się ku 27-mym urodzinom i wciąż tęsknię za IT.
Wpadłam tu, skuszona pięknym mailem o reaktywacji serwera - jednak, albo się spóźniłam, albo rzeczona reaktywacja nie nastąpiła jeszcze. Lub była tylko na chwilę.
Zapoznałam się z treścią najnowszych postów dotyczących sytuacji serwera i stanu gry. Nie ukrywam, straszna szkoda. Liczyłam na "blast from the past", niestety, wygląda na to że czekania ciąg dalszy.
Cieszę się jednak, że mogę wrócić na forum - ooo, pamiętam, kiedy forum było pełnie ludzi i szumiące od nowych tematów! Ludzie rozmawiający pod tematami, na czacie, lub wiadomości prywatne. Kreowanie swoich postaci, ich historii i powiązań z postaciami innych osób; tworzenie stad i klanów wszelkiego rodzaju; robienie presetów samemu sobie lub komuś na zamówienie. Było też trochę dram i niesnasek, jednak taki urok for gdzie dużo osób reaguje na raz, na swój sposób w danej sytuacji. Hm, jakie to były niesamowite czasy! Wspominam je do dziś z wielką radością.

Gdyby ktoś mnie rozpoznał i chciał odnowić kontakt - zapraszam do prywatnych wiadomości. Forum będę sprawdzać pod kątem nowych wiadomości systematycznie, ale dajcie mi chwilę na odpowiedź. Czasami "real" mnie ostro zasysa i nie mam jak siąść przed kompem.
"You may not recognize me at first, but I assure you - it's still me."

Awatar użytkownika
Visenres

Re: "It's been 3000 years..."

Post autor: Visenres »

Witaj. Serwer znów żyje i żywię nadzieję, że kiedyś spotkamy się na nim chociażby przypadkiem. Niestety niewiele osób kojarzę z Polskiej społeczności IT, ale zawsze jestem chętny by to nadrobić. Pozostało mi więc życzyć przyjemnego powrotu i miłego dnia
~Vis

ODPOWIEDZ