Serwer włączony całodobowo

Wita Was rogaty lewek!

Miejsce dla nowych użytkowników do przedstawienia się. Napisz o sobie kilka zdań w tym dziale!
Awatar użytkownika
Visenres

Wita Was rogaty lewek!

Post autor: Visenres »

Nadszedł czas bym i ja przywitał się z Wami, wychodząc wreszcie na światło dzienne z ciemnej jamy zwanej nieśmiałością introwertyka.

Nazywają mnie Visenres (dla przyjaciół po prostu Vis). Taki tam że mnie nieco aspołeczny lew wyróżniający się od moich kocich braci nietypową "koroną" w postaci poroża. Wielu postrzega mnie jako niezbyt uprzejmego typa z rodzaju tych spod ciemnej gwiazdy. Nic jednak bardziej mylnego, biorąc pod uwagę że żaden z nich nigdy nie wyciągnął łapy by chociażby w małym stopniu przekonać się na własnej skórze czy faktycznie plotki pokrywają się z prawdą.
Krótko mówiąc od kiedy tereny IT zniknęły na długi czas, błąkałem się to tu to tam nie wadząc nikomu i tak jak cicho pojawiałem się by poznać nowe tereny, równie cicho i szybko znikałem. Dlatego niewielu mogło faktycznie mnie poznać. Teraz kiedy wieści o powrocie rodzimego IT dotarły do moich czujnych uszu, a zapach zapamiętany za dzieciaka wypełnił na nowo moje nozdrza, powróciłem do Was gotowy na nowe przygody, a może nawet i na nowe znajomości które będą w stanie przetrwać długie lata.
Jednak jak przystało na lwa, tkwię w objęciach snu przez większość doby. Z jamy wychodzę zazwyczaj późnym popołudniem bądź dopiero pod wieczór i to właśnie wtedy możecie się na mnie natknąć (chociaż zdarzają się pewne rzadkie i niespodziewane wyjątki).

Nie bój się lwa! Z reguły zamiast pożerać żywcem, po prostu będę się łasił xD

Awatar użytkownika
Ovella
Moderator
Kontakt:

Re: Wita Was rogaty lewek!

Post autor: Ovella »

Witaj Visenres! :D Życzę miłej gry i mam nadzieje, że uda nam się spotkać i pogadać
Vanitas vanitatum et omnia vanita

Awatar użytkownika
DarknessKovu
Moderator

Re: Wita Was rogaty lewek!

Post autor: DarknessKovu »

Cześć Vis! :D
Również jestem introwertykiem, moje pierwsze miesiące gry w IT lata temu wyglądały tak, że przez większość czasu siedziałem najdalej jak tylko się dało i tylko kamerą podglądałem inne lwy. :'D
Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba i że będziemy mieć okazję razem pograć. :D
Zostałem moderatorem, żeby stać się parasolem.

ODPOWIEDZ