Serwer włączony całodobowo

Poradnik dla nowicjuszy Impressive Title

Instrukcje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
Ognik
Administrator
Posty: 220
Rejestracja: 09 kwie 2015, 16:54
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Kontakt:

Poradnik dla nowicjuszy Impressive Title

Post autor: Ognik »

Impressive Title Polska jest serwerem znanej niedziałającej już gry Impressive Title z założycielem KovuLKD na czele (obecnie administrator i twórca Feral Heart). IT PL adminuje inny skład niż IT, gry te mogą się też od siebie nieznacznie różnić.
Impressive Title, gra 3D RPG, została zainspirowana Królem Lwem (,,Król Lew"). Gra została stworzona przez KovuLKD. Gra po raz pierwszy wydana w 2008 roku.
- IT jest to darmowa gra o magicznych kotowatych. Do wyboru mamy różne ozdoby na ciało [tzw. markings], grzywki, skrzydła oraz możliwość stworzenia postaci bez ograniczeń kolorystycznych – nawet takiej o różowym futerku z soczyście błękitną grzywką.

- IT jest grą WOLNĄ. Nie ma żadnych misji które musisz wykonać. Prowadzisz postać, która wędruje po krainach, od piasków pustyni, po mroźne zamiecie w świecie pełnym śniegu. Bez ograniczeń. Ot, cały sens gry.

- W IT jest około 60 różnych światów (zarówno na ziemi, jak i pod wodą, a także tunele i jaskinie). Prawie w każdej można spotkać zwierzęta (generowane przez serwer gry, nie mylić z innymi użytkownikami). Zarówno takie, które chodzą po naszej Ziemi na wszystkich kontynentach, jak pawie, zające, zebry, żyrafy, antylopy, ptaki, ryby, płaszczki, ale także niespotykane na co dzień duchy zwierząt, np. Howler (duch fenka) abo Nightmare (duch koniowatego, zebry lub konia, nie wiem dokładnie), czy nawet smoki. Istnieją jeszcze tzw. mutanty – są to większe i silniejsze od swej podstawowej formy zwierzęta. Najlepiej zabijać je za pomocą specjalnych ataków.
Zwierzęta można oswajać. Potrzebna jest nam do tego adekwatna liczba Tame – którą zdobywamy, zabijając inne zwierzaki.
Impressive Torld oferuje dodatkowe ataki.

- W IT jest możliwość zdobycia itemów. Są to różne rzeczy – magiczne (choć nie zawsze) i związane z ludźmi. Przykład? Choćby rogi renifera, czapka Mikołaja, naszyjniki, przepaski na łapy, bubble [tzw. bańki]. Bardziej zaawansowane to Xaphans Horns, albo ZT Helmet. Jest ich mnóstwo. Jak je zdobyć? Jest kilka sposobów:
Wystarczy pokonać daną ilość zwierząt. Wyskoczy wtedy nam item <3
W IT możemy znaleźć te itemy wyrzucone przez kogoś, komu się dany item znudził. Można też się wymieniać [popularne Trade]. <3

- Niestety, w IT istnieje coś takiego jak życie. Jest to ten zielony paseczek nad ikonami, w prawym dolnym rogu. Jeżeli atakujemy zwierzęta, one również mogą się odpłacić pięknym za nadobne. Tracimy wtedy życie. Jeśli w porę nie użyjemy Cure, nasz pasek życia staje się czerwony. Należy wtedy się położyć i czekać, aż stanie się na nowo zielony (co ciekawe, woda znacznie przyspiesza ten proces). Gdy w końcu to się stanie, wystarczy użyć Cure. A co, gdy ich nie mamy? Nie raz zapewne stanęliście w takiej sytuacji. Otóż, wystarczy poprosić kogoś o Cure. Cure dają też zajączki (Hare), które nie atakują – nie tracimy życia. Polecam zaczynać polowania od nich. <3

- W IT można rozmawiać w każdym języku. Możemy ustawić tryb na PARTY i zaprosić kogoś. Tylko wy będziecie widzieli wiadomości, nikt inny, w dodatku można zaprosić tutaj całą masę osób. Jest jeszcze Local - to znaczy normalne rozmawianie, ogólnie główne. A to ostatnie - oznaczoną czcionką zieloną - służy do rozmawiania ale bez tekstu pojawiającego się nad naszymi głowami.

- IT istnieją różne rodzaje minek, tańców i czynności. Wszystkie wytłumaczę.
Po kliknięciu "J" wyświetli wam sie lista - akcje. Nad pierwszą opcją - Action - są tańce i inne, jak siadanie, leżenie, leżenie w kłębku, leżenie na plecach, ryk lwa, MoonWalk i inne. Sprawdźcie sami. Niżej jest "Second action" co znaczy szybkie akcje. Zawierają one takie akcje jak ruchy głową na „tak” i „nie”, płacz, śmiech, lizanie, kiwanie głową itp.
Na samym dole są minki - to już wam zupełnie zostawiam do przetestowania <3

- Istnieje także cała masa innych opcji.
N - tutaj możecie oglądnąć listę przyjaciół ONLINE i OFFINE, oraz blokowane osoby.
G i GO HOME – przeniesie Was do miejsca, który ustawiliście sobie jako dom [domyślnie jest to Defaut, Dimersion 0].

- I ostatnie. Kliknijcie na daną osobę i macie szereg zadań.
Blocked (blokowanie – ignorujesz taką osobę, nie widzisz jej ani jej wiadomości, ona również Ciebie nie widzi, w każdej chwili możliwość odblokowania)
Add friend - dodaj do przyjaciół, nie potrzebujesz akcepta.
View Bio – info o postaci, jej biogram, historia – coś dla tych, którzy chcą lepiej poznać daną postać.
Join Party lub Invite Party - możecie razem rozmawiać.

W IT oprócz tego wszystkiego można się świetnie bawić. Choćby screenami. Albo sztuczne imprezki.

Mam nadzieję że ten poradnik ułatwi grę początkującym.
Źródło: http://wolf-soul.pun.pl
http://impressivetitle.pridelands.eu
Obrazek

Do admina pisze się ze sprawami naprawdę wysokiej rangi, jako że jest to niezwykle zajęty człowiek lewek. :P

Zablokowany